Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025977/0061

Altschliffbrillant, Brillantring, zus. ca. 1,20 ct

Gold 585, tlw. rhodiniert, Smaragde zus. ca. 1,35 ct, RW 55, 8,8 g, Smaragde tlw. mit OberflächenmerkmaløG8

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

28.09.2021 - 15:01

Vyvolávací cena:

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 28.09.2021 - 15:01
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online