Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026004/0004

Altschliffbrillant Rubinring

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,30 ct, RW 59, 3,4 gøG3

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

28.09.2021 - 15:02

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Altschliffbrillant Rubinring

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 28.09.2021 - 15:02
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online