Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-468847/0012

Brillant, Altschliffbrillant Ohrclips

Weißgold 585, zus. ca. 0,40 ct, ohne Stifte, 6,6 g, 1 Alt-øG7 schliffbrillant ausgeschartet

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

28.09.2021 - 15:18

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 28.09.2021 - 15:18
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online