Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026056/0008

Brillant Diamantring

Gold/Weißgold/Rotgold 585, Brillant und Diamanten zus. ca.0,25 ct, Saphir, Bärenkopfpunze 1922- 1925, RW 61, 4,9 gøG5

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

28.09.2021 - 15:15

Vyvolávací cena:

Brillant Diamantring

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 28.09.2021 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online