Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026059/0035

2 Damenringe

Gold 585/Silber, Altschliffbrillant, Diamantrauten, Imitationssteine, RW 53/55, Gesamtgewicht 4,9 gøG3

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

28.09.2021 - 15:07

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

2 Damenringe

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 28.09.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online