Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026059/0068

Altschliffbrillant

Gold/Weißgold 585, ca. 0,35 ct RW 63, 5,1 gøG5

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

28.09.2021 - 15:13

Vyvolávací cena:

Altschliffbrillant

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck & Uhren
Datum: 28.09.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online