Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039322/0007

Igo Pötsch

(Graz 1884-1943 Wien) Abendstimmung am See, signiert unten links: Igo Pötsch, Aquarell, Bildausschnitt ca. 42 x 30 cm, Papierpassepartout, beschädigter Rahmen, gebräunt und minimal stockfleckig

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

30.09.2021 - 15:22

Vyvolávací cena:

Igo Pötsch

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.09.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online