Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039322/0002

Igo Pötsch

(Graz 1884-1943 Wien) Martinsberg, signiert unten rechts: Igo Pötsch, bezeichnet unten links: Martinsberg, Aquarell, ca. 22 x 29,5 cm (Bildausschnitt), Passepartout, gerahmt, etwas geblichen und stockfleckig

Expert: Anton Wilhelm Anton Wilhelm
+43-662-871671-48

30.09.2021 - 15:21

Vyvolávací cena:

Igo Pötsch

+43-662-871671-48

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.09.2021 - 15:21
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online