Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039177/0005

Unbekannt

(Österreichisch, 19. Jahrhundert) Die Hl. Anna lehrt der Hl. Maria das Lesen, Öl auf Metall?, ca. 8,5 x 6 cm, vergoldeter Metallstandrahmen, Aufhängöse

Expert: Mag. Dr. Tobias Nickel Mag. Dr. Tobias Nickel
+43-662-871671-21

30.09.2021 - 15:26

Vyvolávací cena:

Unbekannt

+43-662-871671-21

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.09.2021 - 15:26
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online