Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-039360/0003

Altschliffdiamantring

Gold/Weißgold 585, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,35 ct, tlw in Silber gefasst RW 56, 3,8 g øG4

Expert: Schätzmeister Karl-Heinz Kloiber Schätzmeister Karl-Heinz Kloiber
+43-662-871671-45

karl.kloiber@dorotheum.at

30.09.2021 - 15:07

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Altschliffdiamantring

+43-662-871671-45

karl.kloiber@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.09.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online