Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 095-066316/0000

Altschliffdiamantring

Gold 580, Diamanten zus. ca. 0,25 ct, in Silberfassungen, Diamantrauten, österr. Amtspunze 1872 - 1922, RW 53, 2,8 g

Expert: Schätzmeisterin Marianne Maier Schätzmeisterin Marianne Maier
+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

30.09.2021 - 15:06

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:

Altschliffdiamantring

+43-662-871671-37

marianne.maier@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Schmuck, Kunst & Antiquitäten
Datum: 30.09.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: online