Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025738/0033 -

Alfred Hrdlicka *

(Wien 1928-2009) Ohne Titel, handsigniert: Hrdlicka, Lithographie in Farbe auf Velin, Passepartout-Auschnitt ca. 45,5 x 60,8 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:04

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Alfred Hrdlicka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:04
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online