Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025769/0003

Max Sandor

(Wien 1897-1945) Herold, signiert: Max Sandor, betitelt: Herold, Öl auf Karton, ca. 40,5 x 31 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:20

Vyvolávací cena:

Max Sandor

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online