Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025780/0020 -

Marc Chagall *

(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Der kleine Engel, aus: Derriere le Miroir, 1957, herausgegeben von Maeght, Paris, Lithographie, Passepartout-Auschnitt ca. 14 x 20 cm, verglast, gerahmt, WVZ, Mourlot 179, Cramer 33

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:24

Vyvolávací cena:

Marc Chagall *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:24
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online