Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025785/0014

Ferenc Ujhazy

(Szolnok 1827-1921 Budapest) Pastorale Landschaft, rückseitig monogrammiert und datiert: F. U. 1869. in Wien., Öl auf Leinwand, ca. 23,5 x 31,5 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:31

Vyvolávací cena:

Ferenc Ujhazy

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:31
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online