Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025831/0007

Künstler 1. Drittel 20. Jahrhundert

Motiv aus Plankenberg, Öl auf Leinwand, ca. 33,5 x 38 cm, teils blattvergoldeter Rahmen

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:22

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:22
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online