Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025831/0019

Hans Massmann *

(Bukarest 1887-1973 Wien) Pflügender Bauer, signiert: Hans Massmann, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 65 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:28

Vyvolávací cena:

Hans Massmann *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:28
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online