Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025886/0005

Wolfgang Schönthal *

(Wien 1905-1963) Blick auf die Minoritenkirche in Wien, signiert: W. Schönthal, datiert: (19)62, Tusche, Pinsel über Bleistift auf Papier, Blattgröße ca. 39,5 x 51,5 cm, Lichtrand

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:16

Dosažená cena: **
EUR 75,-
Vyvolávací cena:
EUR 50,-

Wolfgang Schönthal *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online