Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025886/0067

Marc Chagall *

(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Le fleuve vert (Der grüne Strom), 1974, Lithographie in Farbe, blattgroßer Druck ca. 56,5 x 28 cm, herausgegeben von Mourlot, Paris, WVZ Cramer 95, Mourlot 728, Gaus 95, Passepartout, originale Mittelfalz

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:20

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Marc Chagall *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:20
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online