Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025911/0014

Maler Anfang 19. Jahrhundert

Hl. Anna bringt der Hl. Maria das Lesen bei, Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 52,5 x 38 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:33

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Maler Anfang 19. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online