Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026014/0026

Franz Kulstrunk

(Radstadt 1861-1944 Salzburg) Blick auf Salzburg von Mülln aus gesehen, signiert: F. Kulstrunk, Öl auf Leinwand auf Karton, ca. 25 x 38,5 cm, Leinwand mit kleinen Altersspuren, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:33

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Franz Kulstrunk

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:33
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online