Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026046/0001

Maler des 20. Jahrhunderts

Burg Aggstein in der Wachau, undeutlich singiniert, Öl auf Hartfaserplatte ca. 60 x 80 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:06

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Maler des 20. Jahrhunderts

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online