Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026057/0001

Josef Plank

(Österreich 1894-1977) Damenakt, signiert: J. Plank, datiert: 1956, Pastellkreide auf Papier ca. 88 x 62 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Josef Plank

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:06
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online