Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-025840/0023

H. Sponer

(tätig im 20. Jahrhundert) Verschneite Bachlandschaft, signiert und datiert: H. Sponer 1980, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 50 x 70 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:30

Vyvolávací cena:

H. Sponer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online