Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026135/0003

Egon Stoitzner *

(Wien 1903-1977 Wien) Der Großvenediger, signiert: E. Stoitzner, rückseitig betitelt, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 60 x 80 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:30

Vyvolávací cena:
EUR 700,-

Egon Stoitzner *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:30
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online