Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026073/0001

Henri-Michel Heger de Löwenfeld

(Frankreich 1919-2000) Zetes et Calais, aus: Les Metamorphoses de Braque, Lithographie mit Prägedruck, goldgehöht, Passepartout-Ausschnitt ca. 39 x 60 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:10

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:10
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online