Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026045/0008

Marc Chagall *

(Witebsk 1887-1985 Saint Paul de Vence) Moses und Aaron vor dem Pharao, 1966, Lithographie in Farbe auf Velin von Arches, Darstellungsgröße ca. 45 x 33,3 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, WVZ Mourlot 451

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:23

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Marc Chagall *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:23
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online