Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026083/0002

Emil Beischläger *

(Wien 1897-1977) Blumen in einer Vase, signiert: E. Beischläger, datiert: 1956., Öl auf festem Karton, ca. 46 x 37 cm, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:27

Vyvolávací cena:

Emil Beischläger *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:27
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online