Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-026055/0007 -

Josef Diltsch

(Scheibbs 1863-1931 Steyr) Dorfansicht, signiert: J. Diltsch, Aquarell-Mischtechnik auf Papier, Passepartout-Auschnitt ca. 38 x 26,5 cm, verglast, gerahmt

Expert: MMag. Stefan L. Schnöll MMag. Stefan L. Schnöll

05.10.2021 - 15:07

Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Josef Diltsch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Bilder
Datum: 05.10.2021 - 15:07
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: Online