Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-469409/0003

ALtschliffbrillantsolitär ca. 0,45 ct

Weißgold 585, RW 62, 8,7 g , Tragespuren, Weitenänderungøg9

07.10.2021 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Schmuck
Datum: 07.10.2021 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.09. - 06.10.2021