Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-110222/0043

Büste "Dictator" (Kaiser Caligula?) mit Lorbeerkranz,

Fa. Goldscheider, Wien, Anf. 20. Jh., Terrakotta, braune Bemalungsreste, Höhe 63 cm, Modellnr. 2381 68 13, Reliefmarke, bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

29.09.2021 - 15:13

Dosažená cena: **
EUR 340,-
Vyvolávací cena:
EUR 340,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 29.09.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online