Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 139-110901/0001

Vase mit Hahn,

Böhmen um 1900, Majolika, bunt staffiert, Höhe 51,5 cm, ohne Marke, Rand minimal bestoßen

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

29.09.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 130,-

Vase mit Hahn,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Antiquitäten
Datum: 29.09.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online