Čís. položky 301-458100/0002

Brillantbrosche

Brillantbrosche - Klenoty

Roségold 585, ein Altschliffbrillant ca. 0,40 ct, 11,2 gøg11

11.10.2021 - 15:13

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Brillantbrosche

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 11.10.2021 - 15:13
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online