Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 301-461431/0002

Brillant Kulturperlenring

Gold 585, Brillanten zus. ca. 0,20 ct in Weißgold gefasst, Süßwasserkulturperlen tlw. künstlich farbverändert, RW 53, 7,1 gøg6

11.10.2021 - 15:14

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Brillant Kulturperlenring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Schmuck
Datum: 11.10.2021 - 15:14
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: online