Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075628/0005

Georg Geyer

(Wien 1823-1912) "Gosausee mit Dachstein" rückseitig alt betitelt, signiert, datiert G. Geyer (1)909, Öl auf Leinwand, 52 x 42 cm, gerahmt (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.10.2021 - 16:17

Vyvolávací cena:

Georg Geyer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:17
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online