Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075036/0003

Emil Czech

(Oberlangendorf 1862-1929) Selbstbildnis, signiert, datiert pinx. E. Czech S. P. 1892, Öl auf Leinwand auf Platte, 38 x 30 cm, gerahmt, (JP)

05.10.2021 - 16:28

Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
Vyvolávací cena:

Emil Czech

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:28
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online