Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-067412/0005

Thomas Ender

(Wien 1793-1875) Motiv aus Sorrent, Bleistift auf Papier, rückseitig Baumskizze, von fremder Hand bezeichnet "Th. Ender", Bleistift auf Papier, 17 x 25 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

05.10.2021 - 17:03

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

Thomas Ender

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 17:03
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online