Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-070333/0002

Künstler um 1900

Jagdhund, Öl auf Papier auf Karton, 11 x 14 cm, beschädigt, gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

05.10.2021 - 16:21

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Künstler um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:21
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online