Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-072248/0005

A. Janka, 20. Jahrhundert

2 Blumenaquarelle, eines monogrammiert A. J, 1 Landschaft "AUS ST. VEIT I. PONGAU", signiert A. Janka, Aquarelle, Bleistift auf Papier, 17 x 21,5 cm und größer, Passep., gerahmt, (3) (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

05.10.2021 - 16:40

Vyvolávací cena:
EUR 190,-

A. Janka, 20. Jahrhundert

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:40
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online