Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073834/0044

Karl Schnorpfeil

(Wien 1875-1937) Reiter vor dem verschneiten Kahlenbergdörfel, signiert und datiert Karl Schnorpfeil 1928, Aquarell auf Papier, 15 x 19 cm, Passep., gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.10.2021 - 16:55

Vyvolávací cena:

Karl Schnorpfeil

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:55
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online