Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073834/0050

Erich Dichtl *

(Mährisch-Krumau 1890-1955 Wien) Auerhahn und Rebhühner, signiert E. Dichtl, Aquarell auf Papier, 18 x 26 cm, gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.10.2021 - 16:36

Vyvolávací cena:

Erich Dichtl *

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online