Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073834/0060

J. C. Vennemann, Belgien, Mitte 19. Jahrhundert

Bauern vor reetgedeckter Hütte, signiert und datiert J. C. Vennemann 1848, Aquarell auf Papier, 17 x 20 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.10.2021 - 16:43

Vyvolávací cena:
EUR 550,-

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:43
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online