Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073910/0002

Alessio Issupoff *

(Viatka 1889-1957 Rom) Studie eines Pferdes auf dem Feld, (recto), zwei Kamele in einer Landschaft und diverse Figurenskizzen (verso), signiert Alessio Issupoff, Bleistift und Aquarell auf Papier, 21,8 x 14,7 cm, Passep., gerahmt, (Sch)

Expert: Mag. Astrid-Christina Schierz Mag. Astrid-Christina Schierz
+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

05.10.2021 - 17:01

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alessio Issupoff *

+43-1-515 60-546

astrid.schierz@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 17:01
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online