Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-073968/0021

Alois Tott

(Wien 1870-1939) Das Wetterkreuz im Winter, signiert A. Tott, Aquarell, Deckweiß auf Papier, 21 x 14 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

05.10.2021 - 16:36

Vyvolávací cena:

Alois Tott

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:36
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online