Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074091/0007

J. J. Pertier, um 1900

Eine Mondnacht am Fluss, signiert H. J. Pertier, Öl auf Holz, ca. 13 x 18,5 cm, gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

05.10.2021 - 16:18

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:

J. J. Pertier, um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:18
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online