Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074345/0006

Konvolut Miniaturen

7 Stück, Herren- und Damenporträts, eines signiert Johann Breyer 1849, Aquarell auf unterschiedlichen Malgründen, u. a. Bein, ca. 8,5x 7 cm und kleiner, gerahmt, beschädigt, (7) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.10.2021 - 16:59

Dosažená cena: **
EUR 1.300,-
Vyvolávací cena:

Konvolut Miniaturen

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:59
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online