Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074450/0001

Monogrammist H. K., Österreich um 1920/30

6 kleine Wien Veduten, alle monogrammiert H. K., Aquarell auf Papier, je 10 x 8 cm, je 3Stück in einem Rahmen, diese 19 x 48 cm, beschädigt, (2) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

05.10.2021 - 16:46

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:46
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online