Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-074937/0001

Maximilian Neubauer

(Wien 1879-1920) "Minoritenkirche", betitelt, signiert M. Neubauer, Aquarell auf Papier, 22 x 16,5 cm, Passep., gerahmt, gebräunt, (BH)

Expert: Mag. Barbara Hagerty Mag. Barbara Hagerty
+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

05.10.2021 - 16:37

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maximilian Neubauer

+43-1-515 60-736

barbara.hagerty@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:37
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online