Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075014/0006

Konrad Petrides

Hotel Panhans am Semmering, lt. rückseitiger Betitelung, signiert K. Petrides, Öl auf Holz, 24 x 18 cm, gerahmt, Rahmen beschädigt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

05.10.2021 - 16:02

Dosažená cena: **
EUR 550,-
Vyvolávací cena:
EUR 550,-

Konrad Petrides

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:02
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online