Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 138-075037/0001

Leon Albert Hayon zugeschrieben/attributed

(1840-1885) Dame mit Kopfbedeckung, Studie, Öl auf Holz, 24 x 18 cm, gerahmt, Farbabblätterungen (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

05.10.2021 - 16:09

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Kleinformate
Datum: 05.10.2021 - 16:09
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: Online